Instalacje

Instalacje Ogrodowe oraz Serwis

Wykonujemy wszystkie instalacje jakie potrzebne są w Twoim ogrodzie.

Zajmujemy się zarówno ich wykonaniem jak i późniejszym serwisem.

A co dla as najważniejsze, projektujemy je tak aby bezawaryjnie służyły Ci przez wiele lat.

system automatycznego podlewania

Instalacje

instalacja nawadniająca

Tworzymy wartość

Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy i osoby prywatne.

Pracuj z nami

1. Nawadnianie

Korzystamy z najnowszych urządzeń w temacie instalacji nawadniających.

Bardzo wiele wykonanych sysytemów pozwoliło nam przetestować w czasie rozwiązania proponowane przez różnych producentów.

Obecnie wiemy już które z nich są najtrwalsze i pozwolą na późniejszy bezproblemowy serwis.

Właśnie takie systemy możemy ci zaproponować, nierzadko rozwiązania te wsparte są przez autorskie pomysły naszych instalatorów.

Dzięki temu mamy pewność,  że zaproponujemy ci najlepsze rozwiązanie.

2. Oświetlenie

Oświetlenie ogrodu to wcale nie jest prosta sprawa. 

Dopiero dobrze dopasowana ilość i moc lamp pozwoli wyłonić z twojego ogrodu oczekiwany wieczorny klimat.

Często poziom skomplikowania dorównuje temu jaki spotykamy w instalacjach domowych. Gdy dodamy zasilanie urządzeń na ogrodzie (pompy, altany, fontanny, studnie, baseny) a później pomyślimy o ich wspólnym sterowaniu okazuje się że ogrodowa instalacja elektryczna wymaga osobnej rozdzielnicy.

Na szczęście pomożemy ci przewidzieć wszystkie te sprawy w odpowiednim momencie, a później wykonamy dla Ciebie trwałą instalacje która pozwoli z łatwością sterować tym wszystkim.

3. Studnie / zbiorniki na deszczówkę

Każdy ogród potrzebuje wody, w zależności od jego rozmiaru trzeba dopasować odpowiednie rozwiązanie.

To proste rozwiązania jednak dość drogie w zakupie. Dopiero później pozwalają na wprowadzenie oszczędności w zużyciu wody. Dzięki naszemu doświadczeniu pozwolimy Ci uniknąć wielu błędów wykonywanych podczas montażu. Niestety bardzo często spotykamy na ogrodach już wykonane tego typu instalacje które przez brak pomyślunku w montażu nie spełniają prawidłowo swoich funkcji, lub najczęściej działają w niezoptymalizowany sposób (przewymiarowane pompy droższe w zakupie i zbyt małe zbiorniki z których nie można uzyskać wystarczającej ilości wody).

Pomożemy Ci przebrnąć przez tą tematykę bez ponoszenia dodatkowych strat. 

4. Odwodnienie terenu

Oprócz podlewania ogrodu, trzeba zastanowić się co zrobić gdy teren jest zbyt mokry. Szczególnie zimą i wiosną źle zagospodarowana woda może spowodować straty w roślinach lub nawet doprowadzić do powstania tymczasowych zastoisk wodnych.

Odprowadzanie wody z podjazdu i dachu na teren ogrodu to dobre rozwiązanie, ale nie zawsze sprawdzi się najlepiej. Czasem przy trudnym gruncie trzeba przewidzieć system drenażowy i studnie chłonne.  Dopiero wtedy możemy być spokojni że nic nie zostanie zalane. Wyznaczenie odpowiednich poziomów i określenie głębokości końcowych zbiorników musi być precyzyjnie wykonane, inaczej może doprowadzić do podmakania różnych obiektów lub nawet budynku mieszkalnego.

5.Technika Basenowa

To dość nowa dziedzina dla nas i dopiero od niedawna wprowadziliśmy ja do standardowych usług.

Ponieważ i tak zajmujemy się basenami na ogrodach, które utrzymujemy, postanowiliśmy rozwijać się także w tym kierunku, Na obecną chwilę możemy zagwarantować pełną obsługę tych obiektów polegającą na przygotowaniu do sezonu, ich utrzymaniu w trakcie użytkowania jak i serwis w przypadku konieczności dokonania napraw.

pompa nawadnianie

Cena usług rozliczana wg stawki godzinowej z CENNIKA. Przy większych realizacjach ustalamy szczegóły i przygotujemy dokładną wycenę obejmująca całość prac.